Debaty

Politický marketing a prezidentské volby: Co jste možná nevěděli

O prezidentské kampani, výsledcích prvního kola, ale i o vyhlídkách do kola druhého. Diskutovat budou známý politolog a renomovaný marketér.

debata proběhla 18. ledna 2023

Stopkova Plzeňská Pivnice
Česká 5, Brno

Pravý břeh – Institut Petra Fialy a Institut pro pravicovou politiku vás zvou na debatu Politický marketing a prezidentské volby: Co jste možná nevěděli.

Přijďte s námi diskutovat o dosavadním průběhu prezidentské kampaně, výsledcích prvního kola, ale i o vyhlídkách do kola druhého. Diskutovat budou známý politolog a renomovaný marketér.

Lubomír Kopeček je profesorem politologie na Fakultě sociálních studií MU. Věnuje se české politice, kterou pravidelně komentuje v médiích. Je autorem řady úspěšných publikací, například bestsellerové knihy Hodný, zlý a ošklivý?, která paralelně líčí osudy českých prezidentů Havla, Klause a Zemana.

Radek Hadj Moussa je jedním z nejoceňovanějších českých reklamních kreativců, jenž má za sebou řadu úspěšných kampaní v komerčním světě, například pro T-Mobile či McDonald’s. V roce 2020 stál také za vítěznou volební kampaní koalice SPOLU.

aktuální reportáže