Debaty

28. června 2024

Teambuilding Mladé ODS

Ve dnech 28. až 30. června se na Vysočině uskutečnil teambuilding Mladé ODS. Ve spolupráci s touto organizací jej uspořádal Pravý břeh – Institut Petra Fialy a Institut pro pravicovou politiku.

Teambuilding otevřela debata s Ondřejem Krutílkem a Veronikou Vrecionovou o eurovolbách. Bavili jsme se o povolebním vyjednávání v EP nebo třeba o tom, jestli Turek zamíří do naší frakce.

Dalším hostem byl pak premiérem Petr Fiala. S ním jsme debatovali o obsazení klíčových pozic v Evropské unii. Nebo o tom, jestli bylo dobré rozhodnutí jít do eurovoleb SPOLU a jestli funguje téma Antibabiš nebo Antifiala.

Páteční kolečko debat jsme zakončili debatou s předsedou Senátu Milošem Vystrčilem. Probrali jsme podzimní senátní volby a postavení mODS v rámci ODS. První večer teambuildingu nakonec ovládl první pubquiz mladé ODS.

Sobotní program odstartoval debatou s místopředsedkyní ODS Evou Decriox a předsedou poslaneckého klubu Markem Bendou o komunikaci ODS, o TikToku, nebo o tom, jak to funguje ve Sněmovně.

Po debatě o sítích přijel mladé ODSáky navštívit ministr dopravy Martin Kupka. Řeč přišla třeba  na českou cestu do vesmíru, spalovací motory nebo železnici. Sobotní odpoledne se pak neslo ve znamení sportovních aktivity – fotbal, wellness, pěší výlet do lomu.aktuální reportáže