V jaké zemi budeme žít?

Osm měsíců od parlamentních voleb a co dál?

debata proběhla 26. června 2018

VŠ CEVRO Institut
Jungmannova 17, Praha

reportáž z debaty

Koncem června bude jasné, kde se Česko tři dekády po Listopadu politicky nachází. Budeme mít první plnohodnotnou polokomunistickou vládu? Nebo dosáhneme nového dna politické krize? Jakou úlohu má v takové situaci mít demokratická opozice?

S úvodním projevem na toto závažné téma vystoupí místopředseda PSP ČR a předseda ODS Petr Fiala. Následuje debata s předními českými  publicisty Alexandrem Mitrofanovem (Právo) a Jindřichem Šídlem (Seznam zprávy), akademickou perspektivu nabídne politolog Lubomír Kopeček. Diskusi moderuje Michal Půr (šéfredaktor Info.cz). Těšíme se i na komentáře přítomných hostů.

Půjde pravděpodobně o první relevantní diskusi na vysoké politické, žurnalistické a expertní úrovni po vnitrostranickém referendu ČSSD, které předznamená směr vývoje na nejbližší týdny, měsíce a možná i roky.

Registrujte se prosím na adrese diskuse@pravybreh.cz.

aktuální reportáže

Já platím, já rozhoduji!
11. prosince 2018

Já platím, já rozhoduji!

Do Klubu Pravého břehu po čase zavítal politolog Lubomír Kopeček. Pořádali jsme debatu o politických podnikatelích a stranách – obchodních…

Vracejí se nám staré pořádky?
19. listopadu 2018

Vracejí se nám staré pořádky?

Když jsme chystali listopadové setkání s Miroslavou Němcovou a Milanem Uhdem, předpokládali jsme, že se debata bude točit spíše kolem…

Politická alternativa posiluje
29. října 2018

Politická alternativa posiluje

Debaty s podtitulem Co přinesly volby a česká politika v roce 2018 se zúčastnil předseda ODS Petr Fiala a expert…

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter